Access Bars ® - tichá terapie dotekem

Od roku 2017 se věnuji metodě Access Bars® pocházející z USA, která je součástí celkového konceptu Access Concsiousness ® .

Jak probíhá terapie ACCESS BARS® ?
Vše se děje vleže, na lehátku. Postupně se lehce dotýkám 32 specifických bodů, tzv. „BARů“, na hlavě. Jako praktik Access Bars (a Access Tělesných procesů) nepracuji NA klientovi. Pouze umožním, aby on sám se svým tělem našel cestu ke změně svého myšlení, pohledů na situace.

Tělo si samo zvolí své tempo a témata, které potřebuje řešit, opustit, odlehčit. BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, pod kterými si shromažďujeme během života směsi pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, a které v nás zůstávají uloženy. Jednotlivé body souvisí s oblastmi života – vztahy, peníze, zdraví, stres, smutek, radost, kreativita, tělo i vědomí.

Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Zpomalí se mozkové elektromagnetické vlny. Poté informace či životní postoje, které tělo vyhodnotí jako zatěžující, ředí se až mizí, jako když čistíme počítač. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Člověk se stává více vědomým a přestává být ve vleku „cizích“ událostí a příběhů. Změní se dosavadní způsob nahlížení na život. 

Člověk se po terapii cítí uvolněný, spokojený a bezstarostný.

JINÝ A LEHKÝ.

V životě nastávají potřebné změny, jakoby samy od sebe. Přináší je ovšem klid, který si pomocí Bars do hlavy i těla pustíme. Věci se POSTUPNĚ dějí s minimálním úsilím.

Access Tělesné Procesy

Procesy spouštím na těle klienta. Jeho tělo mne vede a umožní změny, na které je připraveno. Je to energetická práce a pomáhá nastartovat tělu vlastní sebe-uzdravující energii.

Postupně se klient dostane do bodu, kde bude více ve spojení se svým tělem a bude VĚDĚT jak jej slyšet a dále rozvíjet vztah s tělem.

Vše, co je potřeba, je nebát se BÝT s ním a ptát se: Tělo, co bys nyní chtělo, co ti udělá dobře?

Procesy výborně fungují při potížích s imunitou, chronickými nemocemi a poúrazových stavech.  

Access Consciousness® vychází ze zcela jiných principů uvažování nad lidským bytím a tvořením vlastního života, než je v našich středoevropských hlavách zvykem. 

Soustřeďuje se na vědomou volbu životních kroků a postojů a tvorbu vlastní reality.

Opouští posuzování, hodnocení a polaritu v pohledech na svět kolem nás a v nás.

Access Bars a Access Consciousness® byly vytvořeny v roce 1995 Gary M. Douglasem a od roku 2001 jsou spoluvytvářeny a obohacovány Dr. Dainem Heerem. Od roku 2015 se šíří dynamicky po celém světě a jejími kurzy prošly již tisíce lidí. Od roku 2016 můžeme Access kurzy navštěvovat i v České Republice.

„O chytré ženské je nouze. Konečně o chytré mužské zrovna tak.“ Jan Werich